Torbalı Psikolog

Torbalı Psikolog
Torbalı Psikolog

Uzman Psikolog Kadromuz ile danışanlarımıza İzmir’in , Torbalı – Gaziemir – Bayraklı bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Bizlere ulaşamayan danışanlarımız için ”Online Terapi” hizmetimiz ile herkese terapi hizmetiyle sizler için buradayız.

İzmir Psikolog , Torbalı Psikolog , Gaziemir Psikolog , Bayraklı Psikolog vb. arayışlarınız varsa size hizmet vermek için buradayız.

BİREYSEL PSİKOTERAPİ

Bireysel Psikoterapi, bireysel psikolojik sorunların çözümlendiği psikolojik yardım modelidir. Çocuklara, ergenlere ve yetişkinlere yönelik bireysel terapi uygulanmaktadır.

ÇOCUK – ERGEN TERAPİSİ

Çocukluk ve ergenlik döneminde yaşanan problemler, öğrenme güçlükleri, aile içi çatışmalar ailelerin çocuk ve ergen psikolojisi alanında bir psikoterapiste başvurmalarının başlıca nedenleri arasındadır.

AİLE DANIŞMANLIĞI

Aile danışmanı, evli çiftlerin veya aile bireylerinin, ev içinde ortaya çıkabilecek zihinsel veya duygusal problemlerini aşmalarına yönelik danışmanlık hizmeti vermektedir.

ÇİFT VE EVLİLİK TERAPİSİ

Çift ve Evlilik terapisinde kişiler ilişkide yaşanan bir problemi, kendi bakış açılarından ortaya koyarlar.Psikolog ise bu süreçte bulunan kişilerin anlaşmazlıklarını çözümlemekte bilimsel teknikler kullanır.

BDT

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) ; ruhsal rahatsızlıkların çözümünde kullandığı sözel ve davranışsal yöntemler bilimsel ilkelere ve öğrenme kuramlarına dayalıdır. BDT ‘nin etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

ONLINE TERAPİ

Terapi hizmetine ulaşımı zor olan , agorafobi , evden çıkmakta zorlanan ancak terapi hizmeti almak isteyen ve benzer engellere maruz kalan kişiler için sunulan internet üzerinden psikoterapi hizmetidir.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın