Vita Psikolojik Danışma Merkezi – Torbalı Psikolog

Vita Psikolojik Danışma Merkezi – Torbalı Psikolog

Vita Psikolojik Danışma Merkezi – Torbalı Psikolog

Torbalı Psikolog, Gaziemir Psikolog ve İzmir Psikolog, Torbalı Psikoloji, Gaziemir Psikoloji ve İzmir Psikoloji deyince akla gelen Vita Psikoloji İzmir Torbalı’da faliyet gösteren psikoloji merkezidir. İzmir Psikolog, İzmir Psikoloji, İzmir Psikiatri, İzmir Psikoloji Merkezi, Torbalı Psikolog, Torbalı Psikoloji, Torbalı Psikiatri, Torbalı Psikoloji Merkezi, Gaziemir Psikolog, Gaziemir Psikoloji, Gaziemir Psikiatri, Gaziemir Psikoloji Merkezi, Konak Psikolog, Konak Psikoloji, Konak Psikiatri, Konak Psikoloji Merkezi gibi aramalarda birinci sırada gelen Vita Psikoloji yılların deneyimini sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyor.

Uzman Psikolog Kadromuz ile danışanlarımıza İzmir’in , Torbalı – Gaziemir – Bayraklı bölgelerinde hizmet vermekteyiz.
Bizlere ulaşamayan danışanlarımız için ”Online Terapi” hizmetimiz ile herkese terapi hizmetiyle sizler için buradayız.
İzmir Psikolog , Torbalı Psikolog , Gaziemir Psikolog , Bayraklı Psikolog vb. arayışlarınız varsa size hizmet vermek için buradayız.

Yaşam boyunca baş etmekte zorlandığımız olaylar ile karşı karşıya kalabiliriz.Böyle durumlarda kendi içimizde çözüm yolları arar veya çevremizden destek alırız.Ancak bu baş etme mekanizmalarımız yetersiz kaldığı zamanlarda kendimize yardım etmek için profesyonel destek ( psikolog , psikiyatrist ) almamız gerekebilir.

İzmir’in TORBALI ilçesinde faaliyete geçen Vita Psikoterapi Danışmanlık Merkezi ; Gaziemir Psikolog ve Bayraklı Psikolog bölgelerinde ki uzman psikolog arayışlarınıza da son vermektedir. Bu bölgeler de yeni şubelerimiz sayesinde terapi hizmetine başlayarak siz danışanlarımıza daha geniş kapsamda hizmet vermeyi amaç edindik. Psikolojinin her bir alanında uzman psikologlar ile etik kurallar çerçevesinde profesyonel desteği sunan bir kuruluş olmayı benimsedik. Merkezimizde vermiş olduğumuz hizmetlere ’’Hizmetlerimiz ’’ başlığından ulaşabilirsiniz.Psikologlarımıza sormak istediğiniz sorularınızı canlı yardım bölümünden ya da iletişim numaramız aracılığı ile ücretsiz olarak sorabilirsiniz.

BİREYSEL PSİKOTERAPİ

Bireysel Psikoterapi, bireysel psikolojik sorunların çözümlendiği psikolojik yardım modelidir. Çocuklara, ergenlere ve yetişkinlere yönelik bireysel terapi uygulanmaktadır.

ÇOCUK – ERGEN TERAPİSİ

Çocukluk ve ergenlik döneminde yaşanan problemler, öğrenme güçlükleri, aile içi çatışmalar ailelerin çocuk ve ergen psikolojisi alanında bir psikoterapiste başvurmalarının başlıca nedenleri arasındadır.

AİLE DANIŞMANLIĞI

Aile danışmanı, evli çiftlerin veya aile bireylerinin, ev içinde ortaya çıkabilecek zihinsel veya duygusal problemlerini aşmalarına yönelik danışmanlık hizmeti vermektedir.

ÇİFT VE EVLİLİK TERAPİSİ

Çift ve Evlilik terapisinde kişiler ilişkide yaşanan bir problemi, kendi bakış açılarından ortaya koyarlar.Psikolog ise bu süreçte bulunan kişilerin anlaşmazlıklarını çözümlemekte bilimsel teknikler kullanır.

BDT

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) ; ruhsal rahatsızlıkların çözümünde kullandığı sözel ve davranışsal yöntemler bilimsel ilkelere ve öğrenme kuramlarına dayalıdır. BDT ‘nin etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

ONLINE TERAPİ

Terapi hizmetine ulaşımı zor olan , agorafobi , evden çıkmakta zorlanan ancak terapi hizmeti almak isteyen ve benzer engellere maruz kalan kişiler için sunulan internet üzerinden psikoterapi hizmetidir.

İlk yorum yapan olun

Bir Cevap Yazın